O MNIE

Witaj!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi – kierunek dietetyka. Tytuł licencjata tego samego kierunku – specjalność dietetyka sportowa uzyskałam w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.
Od dwóch lat prowadzę własny gabinet dietetyczny. Opracowywane przeze mnie zalecenia żywieniowe oraz przygotowywane jadłospisy są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Zwracam uwagę na wszystkie aspekty życia codziennego, aktywność fizyczną, preferencje i nawyki żywieniowe oraz choroby towarzyszące.
Nie popieram głodówek oraz restrykcyjnych diet. Odżywianie powinno być zdrowe i sprawiać przyjemność. Optymalizacja diety jest sukcesem do lepszego samopoczucia, poprawia jakość życia codziennego, zapobiega a nawet prowadzi do remisji wielu jednostek chorobowych.

Lubię gotować, szukać nowych produktów i tworzyć nowe przepisy na zdrowsze odpowiedniki klasycznych potraw. Dlatego właśnie powstał ten blog – abym mogła podzielić się z Wami tym co daje mi mnóstwo satysfakcji.